AMP - Mały Piłkarz

Akademia Małego Piłkarza

Pragniemy wszystkich poinformować, że od października 2010
przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu  działa:
AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA.

Chcielibyśmy skoncentrować się jako nieliczni w regionie, na szkoleniu sportowym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Szykujemy dla Państwa i Waszych pociech wiele atrakcji już od pierwszego dnia zajęć treningowych. Przede wszystkim jednak gwarantujemy dbałość o harmonijny rozwój fizyczny Waszych dzieci od najmłodszych lat.
   Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska. Zapraszamy 5, 6 i 7 latków na zajęcia sportowe, gdzie dominować będą gry i zabawy z piłką nożną.

Składka miesięczna wynosi 30zł.
/płatna u trenera lub w biurze GOKiS/

Co daje dzieciom sport? Poprawia zdolność koncentracji, co także przekłada się nierzadko na lepsze wyniki w nauce i większą motywację do udziału w zajęciach edukacyjnych. Z raportu wynika również, że dzieci regularnie uprawiające sport są znacznie bardziej pogodne i optymistyczne niż ich rówieśnicy oraz łatwiej nawiązują kontakty. Zdobywają także inne umiejętności, które według ich mam mogą okazać się pomocne w przyszłym życiu zawodowym - systematyczność, wytrwałość w dążeniu do celu, samodyscyplina, praca w zespole i rozwiązywanie konfliktów.